Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Małobór - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kiełpino

Kiełpino(Małobór + 8 km)

129 000 zł1 280 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej przestrzeni pod budowę z gotowymi przyłączami, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1280 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo(Małobór + 23 km)

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Głęboczek

Głęboczek(Małobór + 6 km)

150 000 zł3 800 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka 3800 m w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

563 040 zł2 346 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 8 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 2346 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Zaleszczyce(Małobór + 25 km)

95 000 zł1 250 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1250 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siemczyno

Siemczyno(Małobór + 7 km)

275 000 zł13 000 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 77, obręb ewidencyjny Siemczyno, gmina Czaplinek. Nieruchomość położona w spokojnej, malowniczej okolicy, we wsi Siemczyno, blisko lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gryfice

Gryfice(Małobór + 21 km)

85 050 zł945 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 945 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kołobrzeg

Kołobrzeg(Małobór + 25 km)

622 160 zł2 346 m² 265,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 2 346 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gryfice

Gryfice(Małobór + 21 km)

121 000 zł1 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1210 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice(Małobór + 21 km)

150 000 zł1 002 m² 149,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1002 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Małobór

Małobór,zachodniopomorskie

280 000 zł14 151 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka (1,4151ha) Z domem do remontu (120M2) otoczona drzewami owocowymi W dobrej cenie - nie zastanawiaj się I kupuj bezpiecznie Z ! Działka położona na terenie Drawskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małobór

Małobór,zachodniopomorskie

245 000 zł50 510 m² 4,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5,05 ha Z potencjałem W atrakcyjnej cenie 4,80 zł/m2- nie zastanawiaj się I łap niepowtarzalną okazję Z ! Duża działka położona na terenie Drawskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małobór

Małobór,zachodniopomorskie

425 000 zł86 181 m² 4,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana 8,6 ha Z możliwością stworzenia własnego stawu dla osób Z pomysłem W dobrej cenie 4,90 zł/m2- nie przegap okazji I zawsze kupuj bezpiecznie Z !.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij